Jako autoryzowany dystrybutor Quicksilver Polska podejmujemy się napraw i serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego w pełnym zakresie przewidzianym w umowie. Wykonujemy również modernizacje i rozbudowę łodzi bez ingerencji w zapisy gwarancyjne.

Jednym z filarów naszej firmy są usługi serwisowe związane z łodziami motorowodnymi na terenie polski północno - wschodniej i całych Mazur. Głównie serwisujemy silniki zaburtowe i stacjonarne, bez problemy usuwamy jednak setki innych usterek. 

Dzięki znajomości branży, reprezentowaniu jako autoryzowany dealer marek Mercury, Honda, Suzuki i Volvo Penta - mamy dostęp do najlepszych i skutecznych rozwiązań. Serwis prowadzimy zarówno u nas w firmie, jak i "na wodzie".

Dysponujemy serwisem mobilnym, którym bez problemy dostaniemy się na miejsce awarii lub uszkodzenia silnika. Dzięki niemu (w obszarze polski północno - wschodniej) postaramy się zawsze pomóc w rozwiązaniu problemu. Oczywiście w zależności od jego formy i możliwości jego rozwiązania.

Przed naszym przyjazdem bardzo ważny jest wywiad (wstępna diagnoza problemu). Większość usterek wymaga wstawienia nowej fabrycznej części - część z nich posiadamy zawsze "od ręki" w naszym magazynie.

Galeria zdjęć

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.