Nowa łódź Quicksilver to kontynuacja założeń stosowanych w poprzednich modelach - wygoda, estetyka i bezpieczeństwo. Activ 675 Weekend w połączeniu z silnikami Mercury to bardzo prosta nawigacja. Obsługa łodzi i utrzymanie równowagi jest bardzo proste. Pomaga w tym oprzyrządowanie SmartCraft, a wszystkie dane o osiągach łodzi i silnika są zawsze dostępne na dużym wyświetlaczu.

Seria Quicksilver Weekend równa się komfortowi z poprzednimi modelami marki. Dzięki w pełni wyposażonej kambuzie z umywalką, kuchenką i lodówką, możesz zjeść obiad w wewnętrznej jadalni lub w kokpicie. W dolnej części pokładu kabiny znajduje się przestronna przednia koja dla 2 osób oraz zamknięta toaleta morska z umywalką. 

Podczas projektowania dużo czasu poświęcono wykorzystaniu przestrzeni. W łatwy sposób możemy zarządzać wykorzystaniem tylnego pokładu, bez problemy przygotujemy go do opalania albo po odłożeniu tylnych siedzeń (na zawiasach) zwiększamy przestrzeń i uzyskujemy łatwy dostęp do silnika i wody.

Jadalnia (wewnątrz) ze stołem może zostać przekształcona w miejsce do siedzenia skierowane do przodu lub nawet w dodatkową koję dla jednej osoby. Jeśli wolisz jeść na zewnątrz, po prostu dodaj do zestawu w kokpicie stolik z siedziskiem w pozycji L-lounge. Siedzisko to posiada również opcjonalne przedłużenie lounge'u słonecznego i to samo odnosi się do części dziobowej.

Większość miejsca do przechowywania znajduje się w dolnej części pokładu, zarówno pod siedzeniami jadalni, jak i pod podwójną koją. Koja ta jest również wyposażona w schowek wnękowy. Jeśli chcesz mieć swoje rzeczy pod ręką podczas sterowania łodzią, dookoła fotela pilota jest również dostępny schowek.

Overall Length 6.94 m
Length of hull 6.6 m
Overall beam 2.50 m
Bridge clearance 2.27 m
Boat weight without engine 1642 kg
Maximum engine weight 220 kg
Maximum load (People, Gear, Engine) 890 kg
Shaft length XL
Maximum power 225 hp (165 kw)
Draft 0.48 m
Water tank 45 l
Fuel tank maximum capacity 200 l
Fuel tank type Integrated
Boat's height 2.79 m
Maximum number of people 8
CE category C
Number of Berths 3


Zobacz zdjęcia i film wykonane na Mazurach...

Premiera 2021 Quicksilver 675 Activ Weekend

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.