jest oficjalnym
dystrybutorem marki
Skonfiguruj swoją łódź

QuickSilver Boats Polska

Oficjalny dystrybutor łodzi Quicksilver w Polsce

Firma Moto-X Jarosław Narwojsz została założona w 2001 roku. Już od samego początku stawialiśmy na rozwój oferty, budowę marki, budowę relacji i współpracę z kontrahentami z Polski i Europy. Od kwietnia 2020 zostaliśmy autoryzowanym dystrybutorem na Polskę marki Quicksilver Boats.

MOTO-X

Z racji położenia na Mazurach (Giżycko) od samego początku istnienia firmy byliśmy również związani z wodą. Początki sprzedaży i serwisu motorowodnego związane były ze skuterami wodnymi, później do oferty dołączyły silniki zaburtowe, kończąc na największych jednostkach pływających nie tylko po Mazurach.

Współpracujemy z lokalnymi i europejskimi przedstawicielami renomowanych marek. Dzięki rzetelnemu i uczciwemu podejściu do naszych klientów i współpracowników, notujemy dynamiczny wzrost w sprzedaży i serwisie silników oraz łodzi motorowych. Elementem, który również w dużym stopniu wpływa na rozwój i wzrost sprzedaży są oryginalne części zamienne. Nie bez znaczenia jest również nasz serwis, który przez wielu naszych klientów uważany jest za najlepszy nie tylko na Mazurach.

 |  Image Name

Dla wielu z nas, firma Moto-X Jarosław Narwojsz jest drugim domem, miejscem gdzie rozwijamy nasze pasje i z ambicją podchodzimy do rozwiązywania problemów. Doceniają to nasi klienci, których ilość sukcesywnie rośnie.

Kolejnym elementem naszego rozwoju było podpisanie umów z topowymi markami motorowodnymi i rozpoczęcie sprzedaży jachtów i sprzętu wodnego dla każdego rodzaju klienta.

W czerwcu 2017 roku zakończyliśmy budowę nowej siedziby firmy przy głównej obwodnicy Giżycka. Powierzchnie magazynowe, biurowe oraz serwis mieszczą się w hali o kubaturze ponad 700m2. Jest to miejsce bardzo reprezentacyjne, do którego bardzo łatwo dojechać.

Liczymy na długotrwałe, partnerskie a czasem wręcz przyjacielskie relacje. Na naszej stronie internetowej staraliśmy się przedstawić Państwu naszą ofertę dość rzetelnie – zawsze jednak chętnie się z Państwem spotkamy w naszej firmie. Na miejscu możemy zademonstrować nasze rozwiązania, przedstawić pełną ofertę oraz nawiązać długofalową współpracę na ?bardzo dobrych warunkach?.


QUICKSILVER BOATS (PRODUCENT ŁODZI MOTOROWYCH)

QuickSilver Boats to znana i bardzo popularna marka produkująca łodzie motorowe. Charakteryzuje je praktyczność, styl i bezpieczeństwo. Firma współpracuje z doświadczonymi projektantami, inżynierami i architektami morskimi z Grupy Brunswick (wiodącej marki w świecie żeglarstwa i sportów motorowodnych).

Quicksilver to innowacja i wykorzystanie przestrzeni, to również najlepszy w swojej klasie stosunek długości do szerokości łodzi (konstrukcja kadłuba w kształcie litery V) co wpływa na stabilność i bezpieczeństwo.

Naszą misją jest produkcja wysokiej jakości, ekonomicznych łodzi z wykorzystaniem potencjału naszych doświadczonych pracowników. Quicksilver oferuje dwuletnią gwarancję od daty (pierwszej) sprzedaży produktu. Dodatkowo gwarantujemy dodatkowy rok na kadłub na wypadek awarii konstrukcyjnej, która jest spowodowana wadą materiałów lub błędami powstałymi w produkcji.

Łodzie Quicksilver są idealnie przystosowane do europejskich warunków atmosferycznych. Łódź jest wykończona trwałymi i wodoodpornymi materiałami, które nie nasiąkają podczas deszczu oraz dają się łatwo konserwować i czyścić.

 |  Image Name

Galeria Zdjęć

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.