jest oficjalnym
dystrybutorem marki
Skonfiguruj swoją łódź

SERWIS QUCKSILVER BOATS

Nasze doświadczenie to gwarancja profesjonalnego serwisu

Jako autoryzowany dystrybutor Quicksilver Polska zapewniamy naprawy i serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny w pełnym zakresie przewidzianym w umowie. Wykonujemy również modernizacje i rozbudowę łodzi bez ingerencji w zapisy gwarancyjne.

Jednym z filarów naszej firmy są usługi serwisowe związane z łodziami motorowodnymi na terenie polski północno – wschodniej i całych Mazur. Głównie serwisujemy silniki spalinowe, zaburtowe i stacjonarne.

Dzięki znajomości branży, jako autoryzowany dealer marek Mercury, Honda Marine, Suzuki Marine i Volvo Penta – mamy dostęp do najlepszych narzędzi i skutecznych rozwiązań. Serwis prowadzimy zarówno w siedzibie naszej firmy, jak i “na wodzie”.

Dysponujemy serwisem mobilnym, którym bez problemu docieramy na miejsce awarii. Dzięki niemu (w obszarze polski północno – wschodniej) staramy się zawsze pomóc w rozwiązaniu problemu. Oczywiście w zależności od jego formy i możliwości jego rozwiązania.

Przed naszym przyjazdem bardzo ważny jest wywiad (wstępna diagnoza, ocena problemu). Większość usterek wymaga wymiany części – wiele oryginalnych części posiadamy w naszym magazynie.


Galeria Zdjęć

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.