Na Activ 605 Sundeck można zainstalować szereg pojedynczych silników zaburtowych o mocy od 115 do 150 KM.

Szerokie stopnie w obszarze salonu słonecznego, wysoka burta i dobrze rozmieszczone poręcze zapewniają pasażerom wsparcie i komfort niezbędny do swobodnego poruszania się. Obrotowe oparcie fotela pozwala na swobodny dostęp do podestów kąpielowych oraz zintegrowanej drabinki do pływania.

Activ 605 Sundeck posiada jeden z największych pokładów słonecznych w swojej kategorii. Nawet schowek na kotwicę dziobową jest osłonięty poduszką, dzięki czemu maksymalnie wydłuża się miejsce do opalania. Ster łodzi został całkowicie przeprojektowany w celu uzyskania bardziej nowoczesnego, stylowego wyglądu i lepszego wykorzystania miejsca na oprzyrządowanie. Jednocześnie wzmocniono fotel kubełkowy sternika, oraz dodano możliwość jego obracania, dla jeszcze większego komfortu.

Kokpit zmienia się w jadalnię dla maksymalnie 4 osób dorosłych dzięki wyjmowanemu stolikowi oraz odchylanym fotelom sterników. Przestrzeń kabiny może być wykorzystana jako miejsce do siedzenia w kształcie litery U lub jako wygodne miejsce do spania dla 2 osób. Opcjonalny maszt narciarski dodaje sporty wodne do listy czynności, które łódź ma do zaoferowania.

Zaletą łodzi jest duża przestrzeń ładunkowa. Kotwica dziobowa i schowek na linę mają swoją specjalne miejsce do przechowywania. Stół zewnętrzny i poduszki mieszczą się w specjalnym schowku, podobnie jak oświetlenie rufowe i sprzęt do sportów wodnych. Dodatkowy schowek na drobne przedmioty i rzeczy osobiste znajduje się zarówno pod siedzeniem rufowym jak i pod koją w kabinie.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

STERÓWKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.