Wejdź na pokład ze spokojem ducha, wiedząc, że Twoje bezpieczeństwo gwarantuje solidny kadłub i inteligentne rozwiązania konstrukcyjne, które sprawiają, że Activ 505 Cabin jest doskonałym wyborem na wodzie.

Ulepszony dostęp do pawęży, antypoślizgowy dziób i przedni pokład z zabezpieczeniem w postaci barierki ochronnej oznaczają bezpieczeństwo podczas poruszania się po łodzi.

Maksymalna moc silnika zaburtowego to 100 KM, co w połączeniu z czułą i niezawodną obsługą sprawiają, że Activ 505 Cabin jest marzeniem na wodzie, oferując wszechstronne bezpieczeństwo, komfort i zabawę dla przyjaciół i rodziny.

Fani lepszej konstrukcji łodzi pokochają jej nowy wygląd. Profil kabiny Activ 505 Cabin jest stylowy i sportowy, a jej wnętrze wzbogacone jest o dużą ilość naturalnego światła. Znajduje się tam też miejsce na przenośną toaletę.

W Activ 505 Cabin znajdują się miejsca noclegowe przeznaczone dla maksymalnie dwóch osób dorosłych. Kabina zapewnia maksymalną przestrzeń i komfort dzięki dłuższym kojom oraz miejsce na toaletę, którą można schować, gdy nie jest używana. Obszerne oświetlenie pochodzi z dwóch dobrze rozmieszczonych bulajów.

Kokpit oferuje miejsca siedzące dla maksymalnie 5 osób i przekształca się w strefę piknikową. Opcjonalny daszek bimini i pokład słoneczny w kokpicie znajdują się na czele listy komfortu, zapewniając ochronę przed słońcem.

Niezależnie od tego, czy szukasz dziennej łodzi dla rodziny i przyjaciół, czy też nocując tylko we dwoje, Activ 505 oferuje wszechstronność, której potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swoją łódź. Kokpit z ławkowym siedziskiem łączy w sobie praktyczność i wygodę. Stół w kokpicie to nie tylko miejsce na piknik, a opcjonalny drugi fotel pilota zwiększa pełną pojemność kokpitu do pięciu miejsc siedzących. Wewnątrz kabiny, opcjonalne centralne wypełnienie tworzy bardzo szeroką koję, podczas gdy schowki są zintegrowane w całej łodzi, zarówno w kokpicie jak i w kabinie.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT + SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.