Ultranowoczesny kadłub Activ 455 Open, głęboki kokpit i niezatapialna konstrukcja sprawiają, że rejsy przybrzeżne są przyjemne i gwarantują bezpieczeństwo zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

Łódka wyposażona jest w innowacyjne rozwiązania konstrukcyjne - takie jak antypoślizgowa podłoga i reling easygrip - gwarantujące jak najbezpieczniejsze rejsy. Łatwy i bezpieczny dostęp do łodzi zapewniają wygodne pomosty kąpielowe, które służą również jako wejście do łodzi. Activ 455 Open może być napędzany silnikiem o mocy do 60 koni mechanicznych. Czułe elementy sterujące i łatwe do odczytania przyrządy sprawiają, że nawigacja staje się dziecinnie łatwa. A dzięki bardzo dużej przedniej szybie, Ty i Twoi pasażerowie możecie cieszyć się najlepszą ochroną przed niepogodą.

Pomimo niewielkich rozmiarów, wnętrze jest przestronne i łatwe do przemieszczania, nawet przy dużej prędkości. Poduszki mają nowoczesny wygląd i są wykonane z przyjemnych materiałów. Ich praktyczny kształt sprawia, że łatwo jest je przechowywać na pokładzie. Poza wodą Activ 455 Open wymaga bardzo niewielkiej konserwacji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów i tkanin jest banalna ona wykonania. Lekka konstrukcja łodzi i bezpieczne haczyki sprawiają, że transport z wody jest prawie tak samo łatwy jak w wodzie.

Istnieje kilkadziesiąt sposobów na cieszenie się wodą - od rejsów wycieczkowych i kąpieli po wędkowanie, rekreację i transport - a Activ 455 Open jest wyposażony do każdego z nich. Wszechstronne wnętrze, łatwy dostęp, duże platformy kąpielowe i wygodne miejsca siedzące dla maksymalnie 5 osób sprawiają, że jest on idealnym towarzyszem, który zachwyci Twoich pasażerów, niezależnie od ich upodobań.

Activ 455 Open oferuje pomysłowe rozwiązania w zakresie przechowywania, oferując dwa oddzielne schowki w łodzi i dodatkowy zamykany schowek pod ławką rufową.


WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.