Activ 675 Weekend to najbardziej kompaktowy model w gamie Weekend. Jedyny, który można transportować na przyczepie. Jego wymiary pozwalają na sprawniejsze manewrowanie w porcie i ułatwiają znalezienie miejsca do cumowania, jedocześnie oferując wystarczająco dużo przestrzeni do pływania dla 8 osób.

Seria Quicksilver Weekend równa się komfortowi. Dzięki w pełni wyposażonemu kambuzowi z umywalką, kuchenką i lodówką, możesz zjeść obiad oraz wypić drinka w wewnętrznej jadalni lub w kokpicie. W dolnej części pokładu kabiny znajduje się przestronna przednia koja dla 2 osób oraz zamknięta toaleta morska z umywalką. Ponad to, opcjonalna kabina i markiza przeciwsłoneczna umożliwiają wygodne pływanie niezależnie od warunków pogodowych

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Wybierz opcje którymi jesteś zainteresowany i przejdź do formularza.

PAKIETY I EDYCJE

KADŁUB I POKŁAD

KOKPIT

STERÓWKA

KABINA

KUCHNIA (KAMBUZ)

ŁAZIENKA

ELEKTRONIKA I MECHANIKA

DODATKI

PLANDEKI I ZADASZENIE

JACHT I SILNIK


OPIS DO CENNIKA

Dynamiczny cennik pozwalający wybrać dodatkowe opcje, by poznać końcową cenę łodzi - nie stanowi końcowej oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego, pozwala jednak zorientować się w zarysie cenowym. Podane ceny netto - należy doliczyć podatek VAT (chyba że opis do ceny stanowi inaczej).

Ceny nie zawierają ceny i kosztów montażu śruby napędowej, przyczepy oraz akumulatorów.

Odbiór łodzi, montaż, naprawy gwarancyjne i serwisowe odbywają się w siedzibie naszej firmy, chyba, że ustalono w trakcie negocjacji inaczej. W celu złożenia zamówienia prosimy o kontakt na nasz adres mailowy info@quicksilver-boats.pl

Warunkiem zamówienia łodzi jest wpłata zadatku ustalanego indywidualnie lub potwierdzenie zawarcia umowy przez podmioty finansujące (bank, firma leasingowa, itp).

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.