ACTIV 875 SUNDECK

Sundeck

12 pasażerów 4 500 hp 8,06 m

Activ 875 Sundeck to łódź, która wyznacza nowe standardy.

Oferuje w swojej klasie największy taras słoneczny, na który możesz zaprosić nawet 12 osób, z których 4 z nich może zostać na noc (kabina wyposażona jest w 4 łóżka).

Łódź może być napędzana pojedynczym silnikiem o mocy do 400 KM lub podwójnym silnikiem o wspólnej mocy do 500 KM. Asymetryczna konsola sterująca na pokładzie ułatwia łatwe dotarcie do pokładu dziobowego przejściem po prawej burcie.

Taras słoneczny Activ 875 Sundeck oferuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego (siedzenia w kokpicie można przekształcić w salon słoneczny o wymiarach 1,9 x 1,6 m z bezpośrednim dostępem do wody, natomiast w obszarze dziobowym znajduje się taras słoneczny z bajecznym pokładem słonecznym o wymiarach 2,25 x 2,25 m).

W kabinie jest wszystko, czego potrzebujesz - toaleta morska i prysznic. Przytulne ławki kabinowe i jadalnia z pięknym widokiem na wodę mogą być wyposażone w opcjonalną lodówkę i kuchenkę mikrofalową.

Konstrukcja Activ 875 Sundeck to estetyczny triumf nad formą zapewniający dużą wydajność przestrzeni. Spójrz na ster ze stylową szybą przednią i eleganckim podwójnym siedzeniem. Po przesunięciu siedzenia do przodu ujawnia się kuchnia ze zintegrowanym zlewem, deską do krojenia i opcjonalnym piekarnikiem lub grillem. Dostępna przestrzeń w kabinie jest optymalnie wykorzystywana w salonie w kształcie litery U, który można zamienić się w łóżko główne.


Długość całkowita 8.06 m
Długość kadłuba 7.99 m
Szerokość całkowita 3 m
Prześwit pod mostem 2.16 m
Masa całkowita bez silnika 2462 kg
Maksymalna waga silnika 588 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 1590 kg
Długość kolumny silnika 1-XXL/2-XL
Maksymalna moc silnika 500 hp (368 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.60 m
Zbiornik z wodą 100 l
Pojemność baku paliwa 450 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.71 m
Maksymalna ilość osób 10B / 12C
Ilość miejsc sypialnych 4
CE Kategoria projektowa C oraz B
System wody czarnej 80 l

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 875 SUNDECK, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 875 SUNDECK, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.