475 AXESS

Axess

5 pasażerów 60 hp 4,63 m

Otwarty i przestronny, nowy Quicksilver 475 aXess zapewnia bezpieczeństwo pasażerom dzięki wysokiej burcie. Pływacy i miłośnicy sportów wodnych mogą z łatwością dostać się na pokład dzięki zintegrowanej platformie kąpielowej.

Ciesz się stabilnością i płytkim zanurzeniem dzięki konstrukcji kadłuba typu M, która sprawia, że umieszczenie łodzi na przyczepie pod koniec dnia jest dziecinnie proste. Z łatwością poruszaj się po pokładzie dzięki standardowej i stylowej podłodze GatorStep. Możesz pewnie płynąć w rejs, korzystając z wyposażenia bezpieczeństwa, takiego jak przenośna gaśnica, zestaw cumowniczy i klakson. To bezproblemowa zabawa dla całej rodziny w kompaktowej, ekonomicznej łodzi Quicksilver.

Długość całkowita 4.63 m
Długość kadłuba 4.30 m
Szerokość całkowita 2.04 m
Prześwit pod mostem 0.91 m
Maksymalna waga silnika 120 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 534 kg
Długość kolumny silnika L
Maksymalna moc silnika 60 hp (44 kW)
Pojemność baku paliwa 45 l
Rodzaj baku paliwa Zaburtowy
Wysokość łodzi 0,94 m
Maksymalna ilość osób 5
CE Kategoria projektowa C

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi 475 AXESS, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi 475 AXESS, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.