ACTIV 605 OPEN

Open

7 pasażerów 150 hp 5,95 m

Bezpieczeństwo na łodzi Activ 605 Open jest gwarantowane przez wysoką burtę i łatwość poruszania się.

Dzieci i seniorzy mogą swobodnie przemieszczać się po pokładzie. Ale Ty pewnie wolisz pływać niż chodzić. Obrotowe oparcie Twojego fotela zapewnia płynny dostęp do dużych platform pływackich. Znajdziesz tam również zintegrowaną drabinkę do pływania.

Kokpit jest pełni funkcjonalny. Obrotowe oparcie pozwala na łatwy i swobodny dostęp do platform pływackich. Ponadto, 2 obrotowe fotele pozwalają sternikowi i drugiemu sternikowi zwrócić się w stronę pasażerów i dołączyć do rozmowy. Opcjonalny prysznic w kokpicie pozwala na odświeżenie się po kąpieli. Dwukolorowa konsola ze sterem łodzi jest wyposażona w schowek oraz miejsce na zamontowanie 7" GPS/ Plotera Czarterów.

Przestronne miejsce do siedzenia na dziobie zamienia się w ciągu kilku sekund w rozbudowany salon słoneczny. Stolik zewnętrzny zamienia się w fantazyjną jadalnię dla 4 osób dorosłych. Z tyłu, dzięki obrotowym fotelom pilotów, kokpit jest kolejnym doskonałym miejscem do spotkań towarzyskich dla całej załogi.

W Activ 605 Open jest mnóstwo miejsca do przechowywania. Laminowany stopień z drewna tekowego w konsoli ułatwia dostęp również do dolnej części schowka. Inne akcesoria, takie jak maszt narciarski, rufowa lampa nawigacyjna i przedłużenia pokładu słonecznego również znajdują się w dedykowanym schowku.


Długość całkowita 5.95 m
Długość kadłuba 5.75 m
Szerokość całkowita 2.4 m
Prześwit pod mostem 1.55 m
Masa całkowita bez silnika 904 kg
Maksymalna waga silnika 211 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 150 hp (110 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.38 m
Zbiornik z wodą 45 l
Pojemność baku paliwa 160 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2 m
Maksymalna ilość osób 7
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 605 OPEN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 605 OPEN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.