ACTIV 675 BOWRIDER

Bowrider

7 pasażerów 225 hp 6,40 m

Bezpieczeństwo na Active 675 Bowrider zaczyna się od stanowiska sterowania.

Znajduje się w nim dużo miejsca na opcjonalne urządzenia nawigacyjne i sprzęt silnikowy, takie jak ploter GPS/chart, Active Trim i Zipwake Dynamic Trim Control. Sprzęt ten pomoże Ci uzyskać komfortową obsługę i najlepszą wydajność przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Na łodzi można zainstalować silniki o mocy od 115 do 225 KM. Ponadto, głęboki kokpit i wysoka burta na dziobie pozwalają zarówno dzieciom jak i dorosłym na bezpieczne siedzenie i poruszanie się po łodzi.

Dziób łodzi jest oddzielony od reszty Activ 675 Bowrider drzwiami z systemem odpływowym, dzięki czemu kokpit jest zawsze suchy. Wygodnie zaprojektowany trap ułatwia przejście z rufy na dziób i z powrotem. Nie ma różnicy poziomów pomiędzy obydwoma obszarami, a cała powierzchnia pozostaje do Państwa dyspozycji przez cały czas. Komfort prowadzenia zapewniają podwójne fotele na poliestrowej podstawie.

Bowrider Activ 675 posiada schowek pod pomostem kąpielowym, pod siedzeniami rufowymi i siedzeniami w kokpicie. Cała ta przestrzeń jest dostępna na wszystko, co chcesz wnieść na pokład. Chcesz też daszek bimini z obudową? Jeśli tak, to nie musisz się zastanawiać, gdzie można go umieścić, kiedy jest niepotrzebny - jest zintegrowany schowek, który ułatwia szybkie rozmieszczenie daszku.


Długość całkowita 6.40 m
Długość kadłuba 6.20 m
Szerokość całkowita 2.46 m
Prześwit pod mostem 1.36 m
Masa całkowita bez silnika 1274 kg
Maksymalna waga silnika 239 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 840 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 225 hp (165 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.46 m
Zbiornik z wodą 45 l
Pojemność baku paliwa 230 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 1.83 m
Maksymalna ilość osób 7
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 675 BOWRIDER, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 675 BOWRIDER, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.