ACTIV 755 OPEN

Open

8 pasażerów 2 300 hp 7,23 m

Bezpieczeństwo i osiągi idą w parze, przynajmniej jeśli chodzi o Quicksilver Activ 755 Open.

Od solidnego kadłuba po głęboki, bezpieczny kokpit i obszar z podwójnymi platformami pływającymi - ta jednostka jest ostatnim słowem w zakresie bezpiecznych i pewnych osiągów na wodzie.

Dzięki zaburtowym silnikom o mocy dochodzącej do 300 KM, i doskonałej sterowności, doskonałej konstrukcji kadłuba i funkcjom, takie jak wypustki do trymowania, sprawiają, że Activ 755 Open, z przyjemnością można go używać do uprawiania sportów wodnych i szybkich rejsów.

Płynna, elegancka i stylowa konstrukcja zewnętrzna Activ 755 Open jest hasłem przewodnim, a rozwiązania konstrukcyjne na pokładzie, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, sprawiają, że ta łódź sprawia niezapomniana wrażenia. Począwszy od sportowej deski rozdzielczej, a skończywszy na konfiguracji wielu miejsc siedzących zarówno w kokpicie, jak i na dziobie, Activ 755 Open wykorzystuje swą konstrukcję, aby zaoferować maksymalne możliwości.

Zarówno na pokładzie dziobowym, jak i w kokpicie dostępne są różne konfiguracje miejsc siedzących, jadalnych, wypoczynkowych lub do uprawiania sportów wodnych. W kabinie znajduje się mnóstwo naturalnego światła pochodzącego z drzwi kabiny, a także doskonała wentylacja. Opcjonalna morska toaleta przesuwa się pod kokpitem, gdy nie jest używana, pozostawiając miejsce na część sypialną lub miejsce zabaw dla dzieci. Dodatkowo, opcjonalny kambuz w kokpicie jest wyposażony w umywalkę, bieżącą wodę i jednopalnikową kuchenkę dla zapewnienia maksymalnego komfortu.

Część dziobowa - w jednej chwili jest to wygodna jadalnia z miejscami do siedzenia przy stole, a w następnej, można ją przekształcić jednym ruchem ręki, w płaską część wypoczynkową obejmującą całą część dziobową. Przestronny kokpit oferuje dwie konfiguracje miejsc siedzących - ławeczkę, którą można częściowo zdemontować w celu lepszego dostępu do pawęży, lub wędkowania oraz opcjonalną konfigurację U-lounge zapewniającą dodatkową ilość miejsc siedzących z wygodnymi składanymi siedzeniami.


Długość całkowita 7.23 m
Długość kadłuba 6.95 m
Szerokość całkowita 2.55 m
Prześwit pod mostem 1.72 m
Masa całkowita bez silnika 1389 kg
Maksymalna waga silnika 301 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 950 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 300 hp (220 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.48 m
Zbiornik z wodą 80 l
Pojemność baku paliwa 280 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.19 m
Maksymalna ilość osób 8
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 755 OPEN, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 755 OPEN, kliknij na miniaturkę poniżej

PLANY POKŁADÓW

Opisy wyposażenia (liczby) znajdują się pod planami

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.