ACTIV 755 SUNDECK

Sundeck

8 pasażerów 2 300 hp 7,23 m

Activ 755 Sundeck to bezsprzecznie wysokowydajny jacht, dzięki czemu Ty, Twoi przyjaciele i rodzina możecie cieszyć się wodą w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Silnik zaburtowy o mocy do 300 KM daje Activowi 755 Sundeck dużą moc w ruchu, ergonomiczne zaprojektowane stanowisko sternika sprawia, że jacht jest on chętnie wykorzystywany do uprawiania sportów wodnych i szybkiej żeglugi.

Dzięki bardzo dużej powierzchni do opalania na przednim pokładzie, ze zintegrowanymi zagłówkami. Activ 755 Sundeck oferuje optymalne warunki do zażywania kąpieli słonecznych nawet 3 osób. Kuchnia z umywalką, bieżącą wodą, lodówką i kuchnią jednopalnikową zapewnia maksymalny komfort podczas opalania. Wewnątrz kabina oferuje komfortowe warunki do spożywania posiłków dla maksymalnie czterech osób w ciągu dnia, a także noclegów dla dwóch osób.

Płynny, elegancki i stylowy wygląd zewnętrzny Activ 755 Sundeck to hasło przewodnie, a rozwiązania konstrukcyjne na pokładzie sprawiają, że łodzi nie można łatwo przegapić. Począwszy od doskonałego układu konsoli sterującej, poprzez liczne konfiguracje miejsc siedzących zarówno w kabinie, jak i w kokpicie, Activ 755 Sundeck wykorzystuje wzornictwo, aby zaoferować maksymalne możliwości.

Activ 755 Sundeck oferuje duże miejsce do opalania z przodu, wszechstronny fotel w kokpicie, którą można przekształcić w jadalnię, oraz konfigurację kabiny, którą możne zostać wykorzystana do spania, a nawet jako wygodne miejsce do zabawy dla dzieci.


Długość całkowita 7.23 m
Długość kadłuba 6.95 m
Szerokość całkowita 2.55 m
Prześwit pod mostem 1.76 m
Masa całkowita bez silnika 1468 kg
Maksymalna waga silnika 301 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 950 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 300 hp (220 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.55 m
Zbiornik z wodą 80 l
Pojemność baku paliwa 280 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.21 m
Maksymalna ilość osób 8
Ilość miejsc sypialnych 2
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 755 SUNDECK, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 755 SUNDECK, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.