ACTIV 805 CRUISER

Cruisers

9 pasażerów 4 400 hp 7,88 m

Activ 805 oferuje szeroki wachlarz funkcji bezpieczeństwa, które pozwolą Ci cieszyć się aktywnością na wodzie.

Dzięki kadłubowi zaprojektowanemu z myślą o bezpiecznym, a jednocześnie wydajnym użytkowaniu oraz wysokiej dostępności i widoczności konsoli nawigacyjnej, jest to niezwykle bezpieczna jednostka przy każdej prędkości i w różnych warunkach pogodowych.

Łatwy dostęp na rufie, podwójne pomosty pływające oraz solidna drabinka - umożliwiają szybki i prosty dostęp bezpośrednio z wody.

Wysokiej jakości wyposażenie zewnętrzne i inteligentne zaprojektowane elementy nadają łodzi niepowtarzalny styl, uzupełniony o wysokiej klasy wykończenie w świateł LED i zmodernizowanego stołu w kokpicie. Wnętrza są eleganckie i stylowo urządzone, zachowano dbałość o detale w wykończeniu tapicerki, szafek i drewnianych listew.

Funkcję noclegu w Activ 805 Cruiser pełni przestronna dwuosobowa kabina z przodu oraz podwójne środkowe łóżka. Dodatkowo do dyspozycji: prywatna toaleta morska z własnym oknem i umywalką oraz solidny i praktyczny kambuz z lodówką, systemem świeżej wody i kuchenką. W ciągu dnia Activ 805 Cruiser może komfortowo pomieścić do dziewięciu dorosłych osób.

Activ 805 Cruiser oferuje wiele konfiguracji do zabawy i spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi, niezależnie od tego, czy chodzi o narty, sporty wodne czy rejsy przybrzeżne lub śródlądowe. Do dyspozycji mamy trzy różne konfiguracje kokpitu - od wygodnego siedzenia w kokpicie po jadalnię i przestronny salonik słoneczny. Zmodernizowany stół w kokpicie mieści pięć osób.


Długość całkowita 7.88 m
Długość kadłuba 7.63 m
Szerokość całkowita 2.55 m
Prześwit pod mostem 1.8 m
Masa całkowita bez silnika 1813 kg
Maksymalna waga silnika 478 kg
Maksymalny załadunek (załoga, wyposażenie, silnik) 1230 kg
Długość kolumny silnika XL
Maksymalna moc silnika 400 hp (294 kW)
Zanurzenie kadłuba 0.6 m
Zbiornik z wodą 80 l
Pojemność baku paliwa 280 l
Rodzaj baku paliwa Wbudowany
Wysokość łodzi 2.26 m
Maksymalna ilość osób 9
Ilość miejsc sypialnych 4
CE Kategoria projektowa C

 

 

Wyposażenie standardowe

Wyposażenie dodatkowe

Galeria zdjęć

Aby zobaczyć zdjęcia łodzi ACTIV 805 CRUISER, kliknj na miniaturkę zdjęcia

Video

Aby obejrzeć wideo łodzi ACTIV 805 CRUISER, kliknij na miniaturkę poniżej

Informacje o cookie

Na stronie quicksilver-boats.pl używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.